top of page

King 2021 Group

Public·52 members

Βόλος εναντίον Παναθηναϊκός μετάδοση σκορ 20 Δεκεμβρίου 2023 Ροή

πριν από 12 ώρες — Βόλος Παναθηναϊκός μετάδοση σκορ 20 Δεκεμβρίου 2023 πριν από 2 ώρες — Ο Παναθηναϊκός μπορεί να τερματίσει από πρώτος μέχρι τελευταίος στον 6ο ...

Βόλος-Παναθηναϊκός: Περίπατος και το σκορ φτάνει στο 1-5! (Videos)Eurokinissi Βόλος-Παναθηναϊκός: Δύο γκολ σε ένα λεπτό, ένα ακόμη για «κερασάκι» και οι «πράσινοι» κάνουν «παρέλαση» στην Μαγνησία - Μείωσε με πέναλτι η ομάδα του Μπράτσου σε 1-5. Η 10η νίκη του Παναθηναϊκού, είναι γεγονός παρότι το ματς δεν τελείωσε. Οι «πράσινοι» με τα δύο γκολ του Παλάσιος στο πρώτο μέρος, πήραν ξεκάθαρο προβάδισμα. Παναθηναϊκός-Βόλος: Ώρα, κανάλι, τηλεοπτική μετάδοση (26/8) | NewsPAOΠαναθηναϊκός-Βόλος: Ώρα, κανάλι, τηλεοπτική μετάδοση: Ο Παναθηναϊκός υποδέχεται τον Βόλο για την 2η αγωνιστική της Super League στη Λεωφόρο. Οι πράσινοι δεν αγωνίστηκαν την πρώτη αγωνιστική λόγω αναβολής και θέλουν να μπουν με το δεξί στο φετινό πρωτάθλημα λίγες μέρες πριν την ρεβάνς με την Μαρσέιγ. Παναθηναϊκός-Βόλος: Ώρα, κανάλι, τηλεοπτική μετάδοση Το παιχνίδι θα ξεκινήσει το Σάββατο 26/8 στις 20. 00. Βόλος - Παναθηναϊκός κανάλι ▶️ Που μπορώ να το δωΟ Παναθηναϊκός αντιμετωπίζει τον Βόλο στο «Πανθεσσαλικό» (19:00) για τη 15η αγωνιστική της Stoiximan Super League. Αντίδραση ψάχνει ο Παναθηναϊκός στον Βόλο, μετά την ήττα, με ανατροπή στο σκορ, από τον Ατρόμητο με 3-2, η οποία «βάρυνε» κι άλλο το κλίμα στο πράσινο «στρατόπεδο», καθώς διαδέχθηκε τον αποκλεισμό από την Ευρώπη, μετά την ήττα από την Μακάμπι Χάιφα (2-1) στο φινάλε των ομίλων του Europa League. Βόλος live scores, αποτελέσματα, πρόγραμμα, Βόλος - Παναθηναϊκός live | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΕλλάδαΒΟΗΘΕΙΑ: Βρίσκεστε στην σελίδα με τα σκορ της ομάδας Βόλος, στο τμήμα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/Ελλάδα. Το Flashscore. gr προσφέρει ζωντανά σκορ, τελικά και επί μέρους αποτελέσματα, βαθμολογίες και λεπτομέρειες αγώνων (σκόρερ, κόκκινες & κίτρινες κάρτες, σύγκριση αποδόσεων, κτλ) για την ομάδα Βόλος. Εκτός από τα σκορ της ομάδας Βόλος, μπορείτε να παρακολουθήσετε 1000+ διοργανώσεις ποδοσφαίρου από 90+ χώρες σε όλο τον κόσμο, μέσω του Flashscore. gr. Απλά κάντε κλικ στο όνομα της χώρας στο μενού που βρίσκεται αριστερά και επιλέξτε την διοργάνωση που σας ενδιαφέρει (αποτελέσματα πρωταθλήματος, σκορ κυπέλου, άλλες διοργανώσεις). Η υπηρεσία με τα σκορ της ομάδας Βόλος λειτουργεί σε πραγματικό χρόνο και ανανεώνεται live. Από την άλλη η ομάδα της Μαγνησίας, μετά την αλλαγή στην τεχνική της ηγεσία και την πρόσληψη του Άνχελ Λόπεθ, μετράει τέσσερα ματς πρωταθλήματος χωρίς ήττα (2-2-0) και έρχεται από σπουδαίο «διπλό» στην έδρα της Λαμίας (2-1). Σε περίπτωση νίκης, η ομάδα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς θα ανέβει στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα, έχοντας ματς περισσότερο από ΠΑΟΚ, ΑΕΚ και Ολυμπιακό. *Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις - ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ Mπορώ να δω Βόλος εναντίον Παναθηναϊκού LIVE STREAMING*; Η εκτός έδρας αποστολή των «πράσινων» στο Βόλο θα προβληθεί μέσα από τα κανάλια της Cosmote TV και συγκεκριμένα από το Cosmote Sport 1 HD. Δυστυχώς, τα παιχνίδια της Stoiximan Super League δεν είναι διαθέσιμα για Live Streaming*. *Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ Καλύτερες στοιχηματικές για Stoiximan Super League Στοιχηματική Άδεια Προσφορές Υπηρεσίες GR Bet Builder Πριμ στο παρολί Δύο και... Οι «πράσινοι» προσπάθησαν να ξαναμπούν στο παιχνίδι όπως μπορούσαν, είχαν 1-2 καλές στιγμές (κορυφαία όλων ένα δοκάρι του Μαντσίνι), το μόνο όμως που πέτυχαν ήταν με δεύτερο πέναλτι να διαμορφώσουν το τελικό 2-3 στις καθυστερήσεις. Σοκαριστικό αποτέλεσμα, σοκαριστική εξέλιξη, σοκαριστική εμφάνιση. Όλα ήρθαν να «κουμπώσουν» στα προηγούμενα, σε μια σειρά προβληματικών παιχνιδιών, στο κουπόνι και πλέον από εκεί που έστω και χαμηλόφωνα ψιθυριζόταν η λέξη «κρίση», πλέον ούτε κρύβεται, ούτε περιορίζεται η έντασή της, η οποία ξεκάθαρα είναι η μεγαλύτερη ενόσω στον πάγκο βρίσκεται ο κόουτς Γιοβάνοβιτς. Στο δεύτερο ημίχρονο, μέσα σε ένα λεπτό ουσιαστικά κάνουν το 0-4 (Εσκοβάλ αυτογκόλ, Τσέριν), για να έρθει ένα ακόμη τέρμα λίγο μετά (Σπόραρ) για το 0-5. Στο 63’ ο Χουάνκαρ έκανε σουτ, η μπάλα βρήκε στον Εσκοβάλ και κατέληξε στα δίχτυα. Αρχικά υποδείχθηκε οφσάιντ, το VAR ειδοποίησε τον Σιδηρόπουλο να τσεκάρει τη φάση και αυτός μέτρησε κανονικά το τέρμα μετά από τρία λεπτά. Στο 67’ ήρθε ένα πανέμορφο γκολ. Ο Παλάσιος έκανε τη σέντρα, ο Σπόραρ με τακουνάκι πήγε να σκοράρει, ο Κλέιμαν έδιωξε και ο Τσέριν πήρε το «ριμπάουντ». Ο Σλοβένος κινήθηκε εξαιρετικά, σούταρε μόλις βρήκε χώρο για το 0-4. Ο αγώνας θα μεταδοθεί από το COSMOTE SPORT 2HD. Αράο: «Την ανατροπή με τον κόσμο μας – Μπορεί να κάνει την διαφορά το γκολ στις καθυστερήσεις» Ο Ουίλιαν Αράο μίλησε στους απεσταλμένους του ελληνικού Τύπου στην Πορτογαλία. Αναλυτικά όσα είπε ο Αράο στους απεσταλμένους του ελληνικού Τύπου στην Πορτογαλία: Για το γκολ στις καθυστερήσεις: «Το γκολ μας βοήθησε πάρα πολύ. Ακόμα και με 2-0 δεν θα είχαν τελειώσει τα πάντα, όμως αναμφισβήτητα θα ήταν πιο δύσκολα. Τώρα έχουμε πιθανότητες και με την υποστήριξη των φιλάθλων μας στο γήπεδό μας να μπορέσουμε να κάνουμε έναν μεγάλο αγώνα και να πετύχουμε ένα αποτέλεσμα υπέρ μας». Βόλος εναντίον Παναθηναϊκός ζωντανή μετάδοση 20 πριν από 9 ώρες — Βόλος εναντίον Παναθηναϊκός ζωντανή μετάδοση 20 Δεκεμβρίου 2023 Σήμερα πριν από 6 ώρες — (Παρακολουθήστε Ζωντανά>>) Νίκη Βόλου εναντίον 17 ... ΝΠΣ Βόλου - ΠαναθηναϊκόςΧειρότερα δεν γίνεται. Δεν έκανε κάτι το εντυπωσιακό στο Περιστέρι, είχε όμως τον έλεγχο στο ξεκίνημα και κατάφερε να προηγηθεί (38’ πέν. ). Από εκεί και πέρα όμως ξεκίνησε το ρεσιτάλ λαθών, ατομικών και ομαδικών. Στις καθυστερήσεις του α’ ημιχρόνου, μετά από αναίτιο φάουλ, ο Ατρόμητος ισοφάρισε, αξιοποιώντας μνημειώδες σφάλμα του Μπρινιόλι. Στο ξεκίνημα του β’ ημιχρόνου, πάλι από αναίτιο φάουλ και αδυναμία να φύγει η μπάλα από την περιοχή, ο Βέργος μπήκε με την μπάλα (και τον Γεντβάι) στα δίχτυα, δίνοντας προβάδισμα στους Περιστεριώτες, οι οποίοι λίγο αργότερα, σε μια κόντρα (αδυναμία να ακολουθήσει τον σκόρερ Ρομπάιγ ο Ρουμπέν και λανθασμένη θέση του Μπρινιόλι) «έγραψαν» το 3-1. (ροή!!!) Λαμία εναντίον Βόλος ζωντανή 17 Δεκεμβρίου 2023 πριν από 3 ημέρες — μετάδοση σκορ 22 Απριλ [Live Βόλου,. 12 Βόλος εναντίον Ολυμπιακός και ζωντανή μετάδοση 3 Δεκεμβρίου 3 Δεκ 2023 — Λαμία εναντίον Παναθηναϊκός ... Λογιστικά, ιδιαίτερη ζημιά δεν έγινε. Ο Παναθηναϊκός έπεσε από την κορυφή ναι, αλλά μόνο στο -1 από τον πρωτοπόρο ΠΑΟΚ. Προφανώς η απώλεια του «αέρα» που είχε δημιουργηθεί μετά τα όσα ακολούθησαν του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό είναι σημαντική και κοστίζει σε ψυχολογία και μομέντουμ, το σημαντικότερο όμως δεν είναι η βαθμολογική απόσταση, αλλά η διατήρηση της προβληματικής εικόνας και ο σταδιακός εκφυλισμός της. Οι «πράσινοι» έχουν υποστεί 5 ήττες στα 7 τελευταία παιχνίδια τους σε όλες τις διοργανώσεις, ακόμη χειρότερος ο απολογισμός τους μετά την τελευταία διακοπή, διάστημα κατά το οποίο έχουν υποστεί 4 ήττες (από Άρη και Ατρόμητο στο πρωτάθλημα), έχοντας επικρατήσει μόνο του ΟΦΗ στη Λεωφόρο. Ατρόμητος εναντίον Παναθηναϊκός μετάδοση σκορ 17 πριν από 3 ημέρες — Ατρόμητος εναντίον Παναθηναϊκός μετάδοση σκορ 17 Δεκεμβρίου 2023 Ζωντανή ροή τηλεόρασης πριν από 6 ώρες — Ατρόμητος εναντίον Παναθηναϊκός ... Βόλος εναντίον Παναθηναϊκός μετάδοση σκορ 20 πριν από 4 ώρες — Βόλος εναντίον Παναθηναϊκός μετάδοση σκορ 20 Δεκεμβρίου 2023 Ποδόσφαιρο 29 Οκτ 2022 — Βόλος-Παναθηναϊκός: Ο Παλάσιος άνοιξε το σκορ με ...