top of page

King 2021 Group

Public·64 members

Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt falas 20/12/2023 Shikoni


5 tet 2023 — (((live sport=))) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 28 s 2 ditë më ... Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt(transmeto*) Teuta Durrës ...


Verdhezinjtë kaluan në Chelsea kualifikohet në EFL Cup, Brojës i anullohet gol Chelsea mbajti gjallë shpresat për të ngritur Kupën EFL me një kthesë mahnitëse të vonshme përballë Newcastle në Napoli merr 4 “shuplaka” nga Frosinone, i thotë lamtumirë Kupës Çmenduria e radhës e ka emrin Frosinone, që eliminoi Napolin në Kupën e Italisë duke fituar 4-0 brenda në “Maradona”. Lukaku, i trishtuar pas Champions me Interin: Courtois zbulon prapaskenat "Lukaku? U emëruar kapiten i Belgjikës pas finales fatkeqe të Champions League, donin ta gëzonin. Nëse trajneri do të ma shpjegonte Turqi, e bujshme: presidenti i Istanbulspor-it tërheq ekipin nga fusha! E pabesueshme ajo që ndodh në Turqi. Pikërisht në ditën e rifillimit të kampionatit, i pezulluar pas sulmit ndaj arbitrit Meler nga Champions League, ja kush do fitojë sipas inteligjencës artificiale Në finalen e radhës të Ligës së Kampionëve do të përballen Manchester City dhe Bayern Munich". Ky është parashikimi Terror për portierin e PSG-së, sulmohet në shtëpi në sy të fëmijëve Një natë makthi për Alexandre Letellier dhe familjen e tij mes të hënës dhe të martës (18 dhe 19 dhjetor). “Duhet të forcojmë ekipin”, Çavi për shortin në Champions: Napoli është kampion i Italisë, por ne duam çerekfinalenBarcelona do të presë nesër në Almeria në ndeshjen e vlefshme për raundin e 18-të në La Liga. Në prag të këtij dueli, trajneri Çavi Hernandez doli në konferencën e zakonshme për shtyp. “Ne gjithmonë duam të forcojmë skuadrën dhe duhet të gjejmë pjesët që na mungojnë. Me dëmtimin e Gavit do të duhej dikush me karakteristikat e tij, por është e vështirë. Unë punoj së bashku me Laportën dhe Dekon për të forcuar ekipin”. Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLajme Shko tek Rtsh24 Mbyllet nata e parë e Fest 62, një mbrëmje plot emocione, muzikë të përzgjedhur dhe batuta Umberto Tozzi elektrizon skenën e Fest 62: Dua të bëj një koncert live në Shqipëri Këngëtari i njohur italian, Umberto Tozzi ka elektrizuar skenën e Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar duke interpretuar Emra të spikatur nga fusha të ndryshme të artit, njihuni me jurinë e Fest 62 Këngët pjesëmarrëse në Fest 62 do të kalojnë këto 4 natë në “lupën” e emrave të mëdhenj Fituesja e “Junior Fest", Viola Gjyzeli interpreton në Festivalin e 62-të të Këngës në RTSH Këngëtarja Viola Gjyzeli ka qenë e ftuara e veçantë e Festivalit 62 në Radio Televizionin Shqiptar ku interpretoi këngën Fest 62/ Xhuliano Dule shkakton të qeshura në Pallatin e Kongreseve: Jam versioni njerëzor i barit që u kultivua në Lazarat Aktori i njohur, Xhuliano Dule është një nga bashkë prezantuesit e Fest 62, ndërsa hyrja e tij këtë mbrëmje ishte ndryshe Fest ’62, Adelina Ismajli: Ftesa për t’iu bashkuar Festivalit, nderi më i madh që më është bërë në jetë Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismajli është rikthyer pas shumë vitesh, ndërsa jo vetëm do të ngjitet në skenën e Shpat Deda debuton në Fest 62': Ky event më jetëgjati në trevat shqipfolëse Këngëtari i njohur Shpat Deda është shprehur mjaft i emocionuar para nisjes së Festivalit të Këngës në RTSH teksa deklaroi Kastro Zizo tregon fabulën e këngës së tij: Si u bë Timo Flloko, pjesë e saj. Bëhet fjalë për një rikthim dhe pikërisht për Manchester City në finalen e Botërorit për Klube, e pret Fluminense Manchester City do të garojë kundër Fluminense për Botërorin e Klubeve 2023. Pas suksesit të brazilianëve ndaj Al-Ahly, në “Yjet” evropianë zhvlerësohen në Arabi Që nga janari i kaluar, liga e Arabisë Saudite nuk ka reshtur së investuari te lojtarët për të bërë që kampionati i Luis Enrique për Mbappe’: Jemi shumë afër "Unë jam shumë i afërt me lojtarët e mi. Me Kylian, që nga fillimi, ne kemi qenë gjithmonë shumë afër, ai është Dortmund dhe Leipzig ndalojnë, çmenduri 3-3 në Hoffenheim-Darmstadt Java e 16-të e Bundesligës, vetëm një barazim për Borussia Dortmund, 1-1 me Mainz në Signal Iduna Park. Partizani Tirana vs FK Egnatia » Predictions, Odds, Live Scores & StatsPartizani Tirana host FK Egnatia in a Super Cup game, which is certain to entertain all Football fans. The event will take place on 20/12/2023 at 18:00 UTC. Oddspedia provides Partizani Tirana and FK Egnatia betting odds from betting sites on 0 markets. Currently. (FALAS@@) Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrejt 6 tetor 5 tet 2023 — (((live sport=))) Laçi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 28 s 2 ditë më Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt(transmeto*) Teuta Durrës ... Fitoftë më i miri Në prag të nisjes së Festivalit të 62' të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, këngëtari i njohur, Kastro Zizo Stivi Ushe hap natën e parë të Fest 62: Emocioni është ndryshe nga herët e tjera Përpara ngritjes së siparit të Fest 62, këngëtari që do të hapë edhe natën e parë të këtij eventi magjik, Fest 62 për gjithë shqiptarët. Festivali do të transmetohet edhe në Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut Festivali i 62 i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të arrijë tek çdo shqiptar kudo në botë. Katër netët Fest 62 plot surpriza, këngëtarët më të mirë shqiptarë të ftuar specialë në Festival Umberto Tozzi nuk është i vetmi këngëtar surprizë që do të performojë në Festivalin e 62 të Këngës në Seanca për Fredi Belerin, SPAK: Në WhatsApp premtoheshin “letra greke” Hetimet e Prokurorisë së Posaçme në procesin ndaj kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës, Fredi Beleri kanë çuar Sport Shko tek Rtsh Sport “Superkupa, një trofe për t’u fituar” Flamurtari: vjen Batha, ikën Imami, Zogaj e Mrdja Skuadra e Flamurtarit ka bërë goditjen e parë në merkaton e dimrit. (((transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 202 10 nën 2023 — (transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 2023 SEZONI 2022 - 2023 ⚽KF EGNATIA FK PARTIZANI | JAVA 10 🗓️ E DIEL 30 TETOR ⏰ORA ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page